Bloog Wirtualna Polska
Są 1 277 143 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

To Moje wspaniałe Tu!!!!

wtorek, 05 kwietnia 2016 21:11

To Moje wspaniałe Tu!!!!

 

Gdyby ktoś kilka lat temu powiedział mi ,że kiedyś podziękuje Panu Bogu za „TO” co przeżywałam tez złego przez ostatnie lata ,powiedziałabym wtedy akurat.

 

Dziś wiem sama tego doświadczyłam, ,Pan Bóg wie co dla Nas dla mnie jest dobre, choć ja uważałam wtedy ,że zsyła mi  karę , której nie dam rady udźwignąć, nie rozumiejąc dlaczego tak jest, odczuwając wtedy niesamowity ból w sercu ,którego nie da się słowami wyrazić.

Byłam zagubiona, po chorobie słaba fizycznie , szukałam jak zawsze winy w sobie chcąc zrozumieć moją codzienność ,której ja i nikt postronny nie rozumiał.

 

Wtedy gdy mój świat się walił powtarzałam „wszystko co najlepsze najpiękniejsze jest przed mną. Gdy tak powtarzałam niektórzy patrzyli na mnie myśląc co ona wygaduje .Co tu może być jeszcze dobre ,gdy wszystko było nie tak.

 

 Dziś z perspektywy czasu wiem ,że wszystko co było musiało być też moje cierpienie, bym ja w końcu zmieniła siebie ,swoje życie, inaczej bym tego nigdy nie zrobiła.

Mogę napisać teraz .Dziękuje Ci Boże za to co było co jest  .Wiem ,że Ty pragniesz mojego dobra, kochasz mnie jak nikt na Świecie „ choć Ciebie nie pojmuje …..”

 

 W ostatnich tygodniach znowu wróciły na zasadzie skojarzeń „czarne myśli” a ja nie potrafiłam się uwolnić od nich, czując po tym jak myślałam  ,że nie przebaczyłam .

 Przez kilka tygodni prosiłam ,modliłam się bym umiała przebaczyła. Tłumaczyłam sobie „To przecież nie uczucie a akt woli”.

Moje złe wspomnienia wróciły starając się mnie niszczyć fizycznie bym czuła się marnie ..

Odczuwałam na nowo fizyczny ból, jak mogłam tak ufać ……osobie w której było tyle  zła. zawiści. ,która nie licząc się z nikim i z niczym, niszczyła mnie, chciała mnie zniszczyć.

Odkryłam na nowo zło o jakie nikogo nigdy nie podejrzewałam, nie wyobrażając sobie ,że może być ono, że było Realem..

 

Gdy okulistka wyjaśniała mi dlaczego od kilku lat miewam błyski w lewym oku.  weszłam po utwierdzenie się tej jej diagnozy  do Internetu do  „doktora Gugle” .

Tam potwierdziło się to co mówiła mi moja pani doktor,

Dr Gugle” wytłumaczył mi na podstawie tego co miałam stwierdzone , zachowania ludzi których kochałam , nie mieściło się w mojej łepetynie ,że można było tak mówić, że może być tyle bezinteresownego zła. którego doświadczyłam i to od kogo….

.Pomimo tego co mogło być ze mną jak mnie traktowali moi ukochani  ,Pan Bóg sprawił że byłam psychicznie zdrowa, stawiał mi na mojej drodze dobrych pomocnych mi ludzi, sytuacje nieraz „nie z tej ziemi”.

 

 Teraz przeżywając święta Wielkanocne uświadomiłam sobie namacalnie ,że  zło  było i  jest  dalej.

I tak jak za czasów Pana Jezusa zło zawiść też nas  , mnie ono dotknęło.

W czasie świąt dotarło do mnie, że Bóg-Człowieka który robił tylko dobro innym ludziom który był miłością ,mądrością z tego powodu że był taki został ubiczowany wyśmiany  ukrzyżowany. Sprawiło to ludzkie zło, zawiść, chciwość……...

 Ja jestem pyłem…. mam przebaczyć, przestać „biadolić” nad sobą, nad złem które jest ,dając jemu „górę”.

 

Czytając  doktora Gugla  dowiedział się ,że z sytuacji b złej jaka miała miejsce kilka lat temu  z której mogło wypłynąć dla mnie wiele bardzo wiele zła, wypłynęło   dla mnie dobro ,które wyjaśniono mi z punktu widzenia medycyny..

No TU na pewno był „palec Boży „by tak się stało.;-)))jestem pewna.

Pan Bóg kocha mnie;-))))

Błyski w oku i inne dolegliwości mi nie przeszkadzają a zrozumiałam dlaczego tak przez kilka ostatnich lat  rozwinęły mi się moje zdolności plastyczne, muzyczne itd. zaczynam kierować się intuicja ,stałam się kreatywna.

 

Okazało się ,że to zło, miało miejsce  po to by wypłynęło z niego dobro, dla mnie dobro-to mój REAL

.

Dziś wiem  ,że tak miało być. jak było, inaczej nigdy bym niczego sama nie zmieniła..

Niczego nie żałuję w życiu.

Dziękuje za to co było!!!! co sprawiło że dziś Jestem jaka Jestem., że potrafię  przebaczyć…wszystkim..

 

Sama bez Woli Bożej nic nie mogę a Pan Bóg nawet zło jak było to w moim przypadku  jest w stanie zamienić w dobro.

 Wiem ,ze tak po ludzku tak bardzo trudno ,przeżyłam to, jest mówić „bądź Wola Twoja” i ufać jej., gdy się wszystko wali.

Dlaczego tak łatwo jest ufać innym ludziom a tak trudno przychodzi zaufać Panu Bogu???????

 

 

oceń
7
1


piątek, 19 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  13 980  

Kalendarz

« styczeń »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

O moim bloogu

co było jest co będzie.....co mnie "dotyka"

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 13980

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl