Bloog Wirtualna Polska
Są 1 277 143 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

„ Tolerancja to niewolnicza bezsiła”

czwartek, 01 czerwca 2017 16:48

Nietzsche powiedział że „ Tolerancja to niewolnicza bezsiła”

 

Jednym z moich najmilszych, najpiękniejszych wspomnień jakie mam, były organizowane w przedszkolach, szkołach dni matki w których uczestniczyłam..

Moje dzieci ,tam , same robiły upominki , występowały przede mną i przed innymi mamusiami.

Nie zapomnę do końca życia, jak na jednej z takich akademii moja córeczka pomimo tego iż w oryginalnym tekście na co zwracała jej uwagę wychowawczyni było „Jesteś mamo najukochańsza, najpiękniejsza na całym świecie” dziecko moje zawsze mówiło  "Jesteś mamo najukochańsza, ,najpiękniejsza na caluteńkim świecie” uśmiechając się filuternie.

Te występy dzieci powodowały ,że mnie i innym matkom łza kręciła się w oku ze wzruszenia.

Z perspektywy czasu wiem ,że dla takich chwil, warto być matką;-))

 

Kiedy kilka dni temu ,w internecie przeczytałam ,że w jednej z belgijskich szkół zaniechano obchodów „dnia matki” by nie urazić gejów. Pomyślałam świat na głowie stanął, to ,niemożliwe dokąd ta tolerancja nas zaprowadzi- SZOK.

Podzieliłam się, oburzona tą informacją ze znajomymi, nie dowierzając do końca ,że jest to Real a wszystko za sprawą wydawałoby się ok -tolerancji.

Myślałam sobie jak to dobrze, że u nas przynajmniej jest normalnie.

Wyprowadziła mnie z błędu mama 6letniego Adasia, chodzącego od kilku lat do miejskiego przedszkola , do którego chodziły też moje dzieci (notabene Tęcza) gdy powiedziała mi ,że „nie trzeba szukać Belgii w miejskich przedszkolu „Tęcza”w tym roku, nie było, jak co roku ,obchodów dnia matki. W zamian 1czerwca będzie obchodzony tam, dzień Rodziny”.

Zatkało mnie ,pomyślałam nie…………...

Poprawność to polityczna ?, czy co?????

Na pewno nie poszanowanie setek Mam, wykorzystanie ich bezsilności pod płaszczykiem tolerancji by nowy, taki Real miały, którego nie akceptują , nie akceptujemy.

 

W imię jakich wartości jest obecnie szerzony nam ten ,taki ,model tolerancji. ??????

Na pewno w tym przypadku ,jest to gloryfikacja gejów ich praw w którym większość przestrzegająca bezwarunkowo zasad tolerancji,, nie przestrzega nie szanuje swoich praw ,praw matek , modelu rodziny, zgodnego z naturą  z prawami moralnymi 

Jak świat światem geje byli i są ale nie maja się oni co tym afiszować, nie pochwalam ich „dewiacyjnego” modelu życia ,który nie może w myśl „absolutnej tolerancji( w tym bezwarunkowej akceptacji) wbrew rozumowi ,podporządkować .zachowania modelu życia zgodnego z naturą w tym praw matek.

 

W myśl obecnie „promującej”w życiu społecznym tolerancji dopuszcza się by mniejszość, zniewoliła większość, nie można być w taki sposób tolerancyjny.

 

Tolerancja (cierpliwa wytrwałość) pojęcie bardzo szerokie, obejmuje zgodę też na zło jeżeli jesteśmy tolerancyjni, nie przeciwdziałamy złu ,a przecież go nie akceptujemy.Składową tolerancji jest AKCEPTACJA jest to zgoda z tym co jest .matki nie zgadzają się  na absurdy tolerancji.

Czy????? taki model społeczeństwa tolerancyjnego,obecnie nam na każdym kroku serwowany,z pełną w nim akceptacją zła w ,którym jest podporządkowanie się mniejszości ,,chcemy?jest nam pożądane?.Doszło do absurdów nie możemy protestować przeciwko złu bo oskarża sie nas wtedy o brak tolerancji.

 

We wszystkim w życiu, musi być zachowany „złoty środek” też w przypadku tolerancji .

Kto i w imię jakich wartości promuje nam obecnie „takie”zasady tolerancji których mamy przestrzegać i są one egzekwowane, a które z zasadami moralnymi nie maja nic wspólnego, które rolę matki , rodziny dewaluują.nie przestrzegają praw większości.

 

Będąc tolerancyjni stajemy się niewolniczo bezsilni.

 

Czy takiego tolerancyjnego świata „za wszelką cenę”, będąc tolerancyjnymi , nie patrząc na własne dobro, w którym nie ma choćby obchodów święta Matki, dla naszych dzieci "na jutro"chcemy??? takiego w dniu dziecka tolerancyjnego świata naszym dzieciom  życzymy????!!!!!!!! Nie możemy milczeć ,zachowywać się poprawnie  , gdy  łamane jest  prawo Matek  w myśl źle pojętej tolerancji.

 

 

 Ps. Na jednym z kongresów lek psychiatrów przegłosowano ,że homoseksualizm nie jest chorobą ,Może na kongresie lek onkologów też zostanie przegłosowane, że rak nie jest chorobą.???

oceń
7
0


piątek, 19 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  13 984  

Kalendarz

« styczeń »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

O moim bloogu

co było jest co będzie.....co mnie "dotyka"

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 13984

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl